Dlaczego allatonce.pl?

99% pozytywnych opinii

Oceń nas

bezpieczne zakupy


wygodne płatności


szybka wysyłka

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Moduły SFP, DAC

1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF Informacje o produkcie Standard SFP Zasięg 10 km Max. prędkość przesyłu 1000 Mbit/s
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1G SFP transceiver, LC SX 500m OM2 MMF Informacje o produkcie Standard SFP Zasięg 500 m Max. prędkość przesyłu 1000 Mbit/s
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Bezpośredni przyłączenie SFP + kabel miedziany (10GSFP + Cu) złącze SFP + z obu stron - 10 Gigabit Ethernet (1 m) Informacje o produkcie
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Standard SFP Typ / długość fali 1310 nm Zasięg 10 km Rodzaj światłowodu Single-mode
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Transceiver Mini GBIC, 1000BaseSX (LC-Duplex), maksymalna odległość 550 m, 1 port światłowodowy SX 1000 Mb/s (LC-Duplex), światło...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kabel rozdzielający 40 Gb/s QSFP+ do 4x10G SFP+ Ten kabel pozwoli Ci cieszyć się wszystkimi zaletami naszego nowego przełącznika z portami 40 Gb/s bez uaktualniani...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kabel DAC SFP+ 10Gbps, 1m, AWG30 Informacje o produkcie Standard SFP+ Rodzaj światłowodu Single-mode Max. prędkość przesyłu 10 Gb/s Pozos...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kabel QSFP+ DAC 40Gbps, 1m, 30AWG Informacje o produkcie Standard QSFP+ Max. prędkość przesyłu 40 Gb/s Pozostałe parametry 30AWG DAC Dłu...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kabel QSFP28 DAC, 100G, 1m, 30AWG, pasywny Informacje o produkcie Standard QSFP Max. prędkość przesyłu 100 Gb/s Pozostałe parametry DAC D...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kabel QSFP28 DAC, 100G, 3m, 30AWG, pasywny Informacje o produkcie Standard QSFP Max. prędkość przesyłu 100 Gb/s Pozostałe parametry DAC D...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kabel SFP+ AOC 10Gbps, 5m Informacje o produkcie Standard SFP+ Max. prędkość przesyłu 10 Gb/s Pozostałe parametry AOC Długość: 5m
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Ten niezawodny i elastyczny 5-metrowy kabel bezpośredniego podłączania SFP+ AXC765-10000S  oferuje okablowanie sieci między urządzeniami SFP+ (dla serwerów, pamięci...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kabel SFP28 DAC, 25Gbps, 1m Informacje o produkcie Standard SFP Max. prędkość przesyłu 25 Gb/s Pozostałe parametry DAC Długość: 1m
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Gigabit Ethernet “short-reach” fiber connectivity LC duplex connector Fits into SFP interfaces of all Fully Managed Switches Fits into SFP interfac...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Transceiver 1000Base-SX SFP Wydajna i elastyczna łączność gigabitowa Transceiver SFP-SX firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w stand...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
SFP+ (10Gbit), 300m, tryb Multi S+85DLC03D to transceiver 10G SFP+ ze złączem LC, 850nm, do połączeń światłowodowych Multi Mode do 300 metrów. Jednostki są testowa...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł nadawczo-odbiorczy HPE B-series 16Gb SFP+ SW XCVR QK724A Informacje o produkcie Standard SFP+ Ilość w opakowaniu 1
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kabel bezpośredniego połączenia SFP+ o długości 10 m Informacje o produkcie Standard SFP+ Pozostałe parametry Kabel bezpośredniego podłączania ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Standard SFP Typ / długość fali 850 nm Zasięg 30 m Rodzaj światłowodu Single-mode Max. prędkość przesyłu 0 MB/s
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
- Jeden port optyczny 10GBase-SR wielomodowy LC duplex - Pasuje do Gigabitowych przełączników Intellinet z portami SFP - Pasuje do urządzeń...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Zamień gniazdo modułu nadawczo-odbiorczego SFP w miedziany port Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ45! Informacje o produkcie Standard SFP Zasięg 100 m ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Nowa linia Intellinet Network Solutions Transceivery Small Form Factor Pluggable (SFP) zapewniają klientom połączenie wydajności i przystępnej ceny. Moduły mini-GBI...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP CWDM 1,25 Gbps, 1510nm, single mode, 40km, LC, DDM Informacje o produkcie Standard SFP Typ / długość fali 1510 nm Zasięg 40 km ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP CWDM 1,25 Gbps, 1550nm, single mode, 40km, LC, DDM Informacje o produkcie Standard SFP Typ / długość fali 1550 nm Zasięg 40 km ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP CWDM 1,25 Gbps, 1590nm, single mode, 40km, LC, DDM Informacje o produkcie Standard SFP Typ / długość fali 1590 nm Zasięg 40 km ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
S-85DLC05D to urządzenie nadawczo-odbiorcze SFP 1.25G z podwójnym złączem LC 850nm, do połączenia światłowodowego Multi Mode do 550 metrów, z DDM. Jednostki są test...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP 1,25Gbps, LC/UPC, 1310nm, 20km, single mode, DDM (Dedykowany dla HP/Aruba) Informacje o produkcie Standard SFP Typ / długość fali 1310 nm ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP 1,25Gbps, LC/UPC, 1310nm, 20km, single mode, DOM Informacje o produkcie Standard SFP Typ / długość fali 1310 nm Zasięg 20 km Ro...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP 1,25Gbps, LC/UPC, 1550nm, 80km, single mode, DDM Informacje o produkcie Standard SFP Typ / długość fali 1550 nm Zasięg 80 km Ro...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP do RJ45 1,25Gbps, 100/1000BASE-T, 100m Informacje o produkcie Standard SFP Zasięg 100 m Max. prędkość przesyłu 1.25 Gb/s Wymaga...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
TL-SM321A-2  Moduł dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base-BX Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu świ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
TL-SM321B-2  Moduł dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base-BX Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu świa...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
TL-SM331T Moduł SFP 1000BASE-T RJ45 Obsługa operacji 1000BASE-T Obsługa wyłączenia funkcji TX Do 100m zasięgu na kablach UTP Cat 5e lub wyższych Funkcja Hot-Pl...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ CWDM 10Gbps, 1470nm, single mode, 10km, LC, DDM Informacje o produkcie Standard SFP+ Typ / długość fali 1470 nm Zasięg 10 km R...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ CWDM 10Gbps, 1490nm, single mode, 10km, LC, DDM Informacje o produkcie Standard SFP+ Typ / długość fali 1490 nm Zasięg 10 km R...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ CWDM 10Gbps, 1510nm, single mode, 10km, LC, DDM Informacje o produkcie Standard SFP+ Typ / długość fali 1510 nm Zasięg 10 km R...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ CWDM 10Gbps, 1530nm, single mode, 10km, LC, DDM Informacje o produkcie Standard SFP+ Typ / długość fali 1530 nm Zasięg 10 km R...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ CWDM 10Gbps, 1550nm, single mode, 10km, LC, DDM Informacje o produkcie Standard SFP+ Typ / długość fali 1550 nm Zasięg 10 km R...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ CWDM 10Gbps, 1570nm, single mode, 10km, LC, DDM Informacje o produkcie Standard SFP+ Typ / długość fali 1570 nm Zasięg 10 km R...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ CWDM 10Gbps, 1590nm, single mode, 10km, LC, DDM Informacje o produkcie Standard SFP+ Typ / długość fali 1590 nm Zasięg 10 km R...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ CWDM 10Gbps, 1610nm, single mode, 10km, LC, DDM Informacje o produkcie Standard SFP+ Typ / długość fali 1610 nm Zasięg 10 km R...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ to RJ45 10Gbps Informacje o produkcie Standard SFP+ Max. prędkość przesyłu 10 Gb/s Pozostałe parametry Złącze wyjściowe: RJ45
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ 10Gbps, LC/UPC, 1310nm, 10km, single mode Informacje o produkcie Standard SFP+ Typ / długość fali 1310 nm Zasięg 10 km Rodzaj ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ 10Gbps, LC/UPC, 1310nm, 10km, single mode (Dedykowany dla HP/ARUBA) Informacje o produkcie Standard SFP+ Typ / długość fali 1310 nm ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ 10Gbps, LC/UPC, 1550nm, 40km, single mode Informacje o produkcie Standard SFP+ Typ / długość fali 1550 nm Zasięg 40 km Rodzaj ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ 10Gbps, LC/UPC, 1550nm, 80km, single mode Informacje o produkcie Standard SFP+ Typ / długość fali 1550 nm Zasięg 80 km Rodzaj ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ 10Gbps, LC/UPC, 850nm, 300m, multi mode Informacje o produkcie Standard SFP+ Typ / długość fali 850 nm Zasięg 300 m Rodzaj świ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ 10Gbps, LC/UPC, 850nm, 300m, multi mode (Dedykowany dla HP/ARUBA) Informacje o produkcie Standard SFP+ Typ / długość fali 850 nm Zas...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ LC 10GBase-LR Jednomodowy moduł SFP+ LC Obsługa Hot-Plugging Obsługa funkcji DDM Zgodność z wymogami SFP+ MSA Zgodność z przełącznikami wyposażonym...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP CWDM 1,25 Gbps, 1610nm, single mode, 40km, LC, DDM Informacje o produkcie Standard SFP Typ / długość fali 1610 nm Zasięg 40 km ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP 1,25Gbps, LC/UPC, 850nm, 550m, multi mode, DDM (Dedykowany dla HP/ARUBA) Informacje o produkcie Standard SFP Typ / długość fali 850 nm ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP28 25Gbps, LC/UPC Duplex, 850nm, 100m, multi mode, DOM Informacje o produkcie Standard SFP28 Typ / długość fali 850 nm Zasięg 100 m ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TP-Link SM5110-SR TL-SM5110-SR pozwala na zwiększenie odległości transferowych w oparciu o łącze Ethernet 10G. Jest to wielomodowy moduł SF...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduł SFP+ 10G BASE-T RJ45 Obsługa operacji 10GBASE-T, 5GBASE-T, 2.5GBASE-T, 1000BASE-T i 100BASE-TX Transmisja danych w prędkości 10Gb/s do 30m* (kabel UTP cat....
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
SFP+ Moduł 10Gb iSCSI/16Gb FC Universal Informacje o produkcie Standard SFP+ Typ / długość fali 850 nm Zasięg 100 m Rodzaj światłowodu S...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Wszystkie transceivery obsługują 10G Ethernet, co zapewnia bardzo szybki transfer danych do 10 Gb / s. Jest to 10 razy szybsze niż Gigabit Ethernet i pozwala przełą...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduły SFP WDM 1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 20km, LC, DOM, para (Dedykowane dla HP/Aruba) Informacje o produkcie Standard SFP Typ / długość fa...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduły SFP WDM 1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 20km, LC, DDM, para Informacje o produkcie Standard SFP Typ / długość fali 1550 nm 1310 nm ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduły SFP WDM 1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 3km, SC, para Informacje o produkcie Standard SFP Typ / długość fali 1550 nm 1310 nm Zasięg...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Moduły SFP WDM 1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 3km, SC, DOM, para (Dedykowany dla HP/Aruba) Informacje o produkcie Standard SFP Typ / długość fal...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny