Już od 2021 roku, najpierw pod nazwą djatoys.pl, a teraz jako allatonce.pl, pomagamy naszym Klientom sprawiać radość ich najbliższym oraz w realizacji ich codziennych planów. Hurtownię z zabawkami przekształciliśmy w wielobranżową, gdzie możesz wybierać spośród ponad 30 000 produktów z siedmiu grup tematycznych podzielonych na ponad 1 800 kategorii i podkategorii. Wśród nich są m.in. agd i rtv, elektronika, gry i zabawki, akcesoria dla mam, przybory szkolne i biurowe, akcesoria do domu i ogrodu, sprzęt sportowy, a także turystyczny.

Jesteśmy nastawieni na profesjonalną obsługę Klienta. W allatonce.pl masz pewność, że będziemy towarzyszyć Tobie na każdym etapie zakupów, a także po ich zakończeniu. Pomożemy Ci nie tylko w wyborze najlepszych produktów. Na nasze wsparcie możesz liczyć również, jeżeli pojawią się jakieś zastrzeżenia co do działania towaru. Zapewniamy kompleksową obsługę i zrobimy wszystko, aby rozwiązać każdy problem. Pomagamy także na etapie reklamacji i serwisu.


Dlaczego allatonce.pl?

 

Pozytywne opinie

Zadowolenie Klientów to nasz priorytet. Stawiamy na kompletną obsługę Klienta. Potwierdzają to wysokie oceny.

 

Bezpieczeństwo

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre produkty, mimo szczegółowych opisów i zdjęć, mogą nie spełniać wszystkich oczekiwań, dlatego dajemy naszym Klientom aż 14 dni na zwrot przesyłki.

 

Wygodne płatności

W naszym sklepie za zakupy możesz zapłacić na kilka sposobów. Metodę płatności wybierasz przy składaniu zamówienia.

 

Ekspresowa wysyłka

Wiemy ile znaczy szybka dostawa przesyłki, dlatego dokładamy starań, aby zamówienia opuszczały magazyny już w dniu zaksięgowania wpłaty, a maksymalnie w ciągu 24 godzin.

 

Profesjonalni doradcy

Staramy się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące naszych produktów i usług. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub na czacie poprzez Facebooka.

 

Polecane produkty i poradniki

Na stronie głównej zamieszczamy inpiracje zakupowe poprzez wyświetlanie m.in. polecanych i najnowszych produktów. Publikujemy też poradniki, dzięki którym dowiesz się, co jest aktualnie popularne oraz na co zwrócić uwagę podczas wyboru konkretnych produktów.


Dane firmy

Allatonce Sp. z o.o.
Piotrowice-Osiedle 1A
59-424 Męcinka
NIP: 6951535146, REGON: 521145577
KRS 0000950089: Sąd Rejonowy we Wrocławiu
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego


Zobacz, jakie zdanie mają o nas Klienci

Sprawdź naszą ofertę, z której skorzystały już setki zadowolonych Klientów! Życzymy udanych zakupów!