Wielkimi krokami zbliża się wrzesień, a wraz z nim powrót dzieci do szkół i przedszkoli. Jeśli chcesz na spokojnie skompletować szkolną wyprawkę - zrób to jak najszybciej - teraz jest na to najlepszy moment!

Kompletowanie wyprawki może być bardzo przyjemne, zwłaszcza jeśli zrobimy to wspólnie z dzieckiem. I mimo, że wymaga to więcej czasu i cierpliwości niż samodzielne zakupy, ma to sens. Dlaczego? Choćby dlatego, że wówczas dziecko uczy się podejmowania decyzji, co zaowocuje w przyszłości. Poza tym przyjemnie jest mieć ze sobą w przedszkolu czy szkole rzeczy, które są nie tylko praktyczne, ale też się nam podobają, na widok których poprawia się humor.

Lista niezbędnych przyborów dla ucznia i przedszkolaka

Nie odkładaj kompletowania wyprawki szkolnej na ostatnią chwilę. Zrób to odpowiednio wcześniej i daj dziecku czas na nacieszenie się nowymi przedmiotami. Poza tym w sierpniu wybór jest dużo większy niż we wrześniu.

Aby było łatwiej, przygotowaliśmy listę niezbędnych artykułów i przyborów szkolnych. Na końcu znajduje się lista w pliku PDF, którą możesz pobrać i zachować na później.

Przybory i akcesoria

Art. piśmiennicze

Pobierz listę i zachowaj na później.