Dlaczego allatonce.pl?

99% pozytywnych opinii

Oceń nas

bezpieczne zakupy


wygodne płatności


szybka wysyłka

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Gry i zabawki

Badminton. Idealna zabawa dla całej rodziny.
26.01
Badminton w pokrowcu plus lotka. Idealna zabawa dla całej rodziny!
30.70
Badminton zestaw plus lotki w pokrowcu. Idealna zabawa dla całej rodziny!
28.74
Zestaw do Badmintona 2 kolory: zielony i niebieski. Produkt wysyłany losowo.
26.01

Zabawki dla dzieci – oferty i ceny

Kategoria zabawki zawiera około 8 tysięcy produktów zarówno dla maluchów, jak i starszych dzieci. Oferta zabawek dla dzieci jest nieustannie aktualizowana. Niemowlęta, ale także przedszkolaki zachwycą się przytulankami, lalkami i maskotkami. Z kolei kilkulatkom do gustu przypadną akcesoria plastyczne, czy klocki i puzzle. Wśród ofert są również zabawki zdalnie sterowane oraz elektroniczne. Oferujemy zabawki najlepszych producentów, które zapewniają rozrywkę i wspierają rozwój dziecka.

W sklepie allatonce.pl znajdują się produkty dla dzieci w każdym wieku. Wiele z nich to zabawki z bajek, które przedstawiają ulubionych dziecięcych bohaterów. W sprzedaży mamy także drobne gadżety, które można kupić już od kilku złotych. Szeroka rozpiętość cenowa pozwala na wybór zabawki na każdą kieszeń. W sprzedaży są zabawki dla dzieci w każdym wieku i na każdym etapie rozwoju.

Zabawki dla chłopców

W ofercie są produkty dla każdej grupy wiekowej. Katalog zabawek dla chłopców zawiera m.in. przytulanki, ale także wspierające rozwój i wyobraźnię dziecka gry, puzzle i zabawki sensoryczne. Mamy również ubóstwiane przez chłopców samochodziki, pojazdy terenowe i samoloty. Są to zarówno gotowe pojazdy, jak i modele do samodzielnego złożenia. Szeroki asortyment zawiera również pojazdy z bajek, np. z popularnej serii Psi Patrol. Są również monster trucki z serii Hot Wheels oraz zestawy garaży i torów, które można dowolnie rozbudowywać. Samochody można kupić już od kilkunastu złotych.

W sprzedaży mamy także zabawki zdalnie sterowane, m.in. samochody sportowe i samochody terenowe. Ich ceny zaczynają się od 40 zł. Z kolei najdroższe modele zabawek sterowanych to wydatek ponad 900 zł.

Do chłopców skierowana jest szeroka oferta klocków i puzzli. W katalogu klocków i puzzli produkty posegregowane są tematycznie. Przede wszystkim polecamy popularną serię LEGO. W szerokiej ofercie gier dostępne są m.in. gry sportowe, militarne, zręcznościowe, czy pamięciowe, które można kupić już za kilkanaście złotych.

Zabawki dla dziewczynek

W katalogu zabawek dla dziewczynek znajdują się akcesoria, przytulanki, lalki i wiele innych. Wymieniając zabawki dla dziewczynek trzeba przede wszystkim wspomnieć o lalkach, których w naszym sklepie nie brakuje.

Posiadamy zarówno lalki Barbie, jak i bobasy, szmaciane i przedstawiające bohaterów ulubionych bajek. Wiele z nich można przebierać lub uposażać w przeróżne gadżety. Do tego można kupić również meble dla lalek czy zestawy różnych pokoi, a nawet całe domki dla lalek. Ich ceny są zróżnicowane. Średnia cena lalki Barbie z akcesoriami kształtuje się od 100 do 150 zł. Bobasy imitujące niemowlaki kosztują od 50 zł. W katalogu maskotek znajdziemy postaci z bajek i zwierzątka. Dostępne przytulanki i maskotki kosztują w granicach 50–100 zł.

W katalogu zabawek dla dziewczynek znajdziemy także inne ciekawe propozycje, jak choćby puzzle i gry. W ofercie posiadamy zabawki zarówno dla kilkuletnich dziewczynek, jak i dla nastolatek.